Nisan 25, 2016

2K Web Bilişim

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu önemliliğin farkındayız ve sizler için en iyi web tasarım çözümlerini sunuyoruz.

2K Bilişim bütün web tasarım projelerinde, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bu alanda yapılmış bilimsel araştırma ve makaleler ışığında oluşturduğu metodu kullanmaktadır. Bu çalışma metodu en etkin ve başarı şansı çok yüksek web siteleri oluşturmamızda önemli yer tutmaktadır.

Web Tasarım Hizmeti

1. Projelendirme

Başarılı bir web sitesinin ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında şirketiniz yetkilileri ve e-ticaret uzmanlarımız ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyor.

2. Teknoloji Seçimi

Oluşturulan proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz.

3. Bilgi Mimarisi

Her firma faaliyet yürüttüğü süreç içerisinde bir çok dökümantasyon, ürün bilgileri, referanslar, teknik detaylar ve benzeri bir çok bilgi ve belgeyi biriktirmiştir. Bu bilgilerin web sitesinde nasıl verileceğini bu aşamada yine birlikte kararlaştırıyoruz.

4. İçerik Optimizasyonu

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun dizayn edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir.

5. Web Tasarım ve Multimedya Öğeler

Son olarak projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitemizin yine web tasarım kriterlerine göre tasarımını yapıyoruz.

Web 2.0 ve 3.0 uyumlu, yenilikçi ve esnek tasarımlarımızla web standartlarına uygun projeler geliştiriyoruz. Genel müşteri istekleri doğrultusunda oluşturduğumuz plan, proje ile en son teknikleri birleştirip, arama motorlarıyla tam uyumlu, cross browser ile hemen hemen bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışma sunuyoruz.

 

2K Bilişim sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, bilişim , reklam , danışmanlık alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

2K Bilişim Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

2K Bilişim‘in değerleri! İnsana değer vermek,güvenilirlik,girişimcilik ve yenilikçilik,kalite, odaklılık,müşteri odaklılık,başarma azminden oluşmaktadır.

2K Bilişim ilk defada da doğru ve tam olarak istenen hizmeti vererek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu amaçla kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

‘2K Bilişim‘in hizmetlerini daha iyi görmek için web sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
Bilgisayar ve reklam departmanlarımız koordine bir çalışma içerisinde tüm müşterilerimize reklam ve bilişim hizmeti sağlamakta ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedir.

HAYALLERİMİZ

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

HEDEFLERİMİZ

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

2K Bilişim bir Gözde Kaya ortaklığıdır.