Nisan 25, 2016

Royal Computer

544457_149236105241179_37163469_n

Biz Kimiz?

Royal Computer, 2009 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, İstanbul çevresindeki bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız.
Şirket bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar. Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.
Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.
Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.
Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

Neden Biz?
2009 yılından bu zamana faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur.Tecrübemize dayanarak kurmuş olduğumuz şirket etkileşimlerinde hep iyi bir hizmet sunduk.Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik.

Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebebleri olarak;
Müşteri anlayışı,
Kaliteli hizmet,
Uygun fiyat,
İyi performans olarak sıralayabiliriz.

Çalıştığımız Alanlar;
Teknik Servis,
Web Tasarım,
Yazılım Destek,
Network Çözümleri,
Marka & OEM PC Satış alanlarında hizmet vermekteyiz.